فروردین ۳, ۱۴۰۲

پیام تسلیت دبیرکل حزب مردم‌سالاری در پی درگذشت دکتر حسن غفوری فرد

  • اسفند ۱۹, ۱۴۰۱

به گزارش مجلس اصلاحات، در پی در گذشت دکتر حسن غفوری فرد دبیر کل جامعه اسلامی ورزشکاران پیام تسلیتی از سوی دبیر کل حزب مردم سالاری صادر شد.
در این پیام با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت علمی، سیاسی، اجرایی و حزبی ایشان، بر ضرورت تداوم راه انقلابی و مردمی آن اصولگرای معتدل تاکید شد.
متن این پیام به شرح زیر است:
“کل‌نفس‌ذائقه‌الموت و یبقی‌وجه‌ربک ذوالجلال والاکرام.”
آسمانی شدن زنده‌یاد دکتر حسن غفوری فرد که در طول یکسال گذشته با مصائب بیماری طاقت‌فرسا دست و پنجه نرم می‌کرد موجب تاسف و تاثر همه دوستان و آشنایان آن بزرگوار شد.
ایشان که در طول ۴۴سال گذشته در مسوولیت‌هایی همچون استانداری، نمایندگی مجلس، وزارت، معاونت رياست جمهوری و ریاست هیات بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی و… هیچگاه مشی اعتدالی خود را فراموش نکرد و همواره به عنوان مدیری سختکوش و سیاستمداری متواضع و شخصیتی علمی در میان دوستان شناخته می‌شد ، سالها منشأ خدمات گسترده‌ای نسبت به تحزب و خانه احزاب کشور بود که امیدواریم راه انقلابی و مردمی این اصولگرای معتدل تداوم یابد.
اينجانب ضمن عرض تسلیت به فرزندان و خانواده مکرم غفوری‌فرد ، از خداوند سبحان، علو درجات وحشر ونشر ايشان با امامان معصوم (ع) را در این ماه شعبان‌المعظم مسألت دارد. عاش سعيدا ومات سعيدا.
مصطفی كواكبيان دبيركل حزب مردم سالاری. ١٤٠١/١٢/١٨

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *