فروردین ۴, ۱۴۰۲
همایش استانی الگوی سوم زن و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان برگزار می شود

همایش استانی الگوی سوم زن و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان برگزار می شود

  • بهمن ۱۱, ۱۴۰۱

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، میثاق حیدری در این رابطه گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، همایش استانی الگوی سوم زن و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان برگزار می‌شود

وی افزود: امور بانوان دانشگاه لرستان با مشارکت و همیاری دفتر زنان و خانواده فرمانداری خرم‌آباد، به‌مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر، همایش استانی «الگوی سوم زن و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان» را برگزار می‌کند.

مشاور رئیس دانشگاه لرستان در امور بانوان و مسئول کارگروه الگوی سوم زنان در استان گفت: تبیین مبانی گفتمان انقلاب اسلامی نسبت به مسئله زن از دیدگاه و سیره فاخر امامین انقلاب، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان، تشریح افتخارات زنان در دوران پس از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب و تبیین جایگاه زنان در جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی، از جمله اهداف مهم برگزاری این همایش است.

حیدری تصریح کرد : علاوه بر بانوان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، جمعی از مسئولان استانی نیز در این همایش حضور خواهند داشت.
وی، بیان کرد: همایش، روز یکشنبه، ۱۶ بهمن‌ماه امسال {ایام دهه مبارک فجر} از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان برگزار می‌شود.
مشاور رئیس دانشگاه لرستان در امور بانوان، اظهار داشت: بخش عمده همایش، گفت‌ و گو محور از نوع پرسش و پاسخ، خواهد بود
.
میثاق حیدری، تصریح کرد: زنان، همواره همگام با مردان، نقش مهمی در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف پس از دفاع مقدس داشته‌اند که این موفقیت‌ها، برمبنای الگوی سوم زن، بایستی برای جامعه، بیش از پیش، تبیین شود».
حیدری، تشریح کرد: الگوی سوم زن که برآیند گفتمان انقلاب اسلامی و رهنمودهای امامین انقلاب است زن غربی یا شرقی نیست؛ بلکه تعریف جایگاه زن، برپایه دین‌مداری، اخلاق‌گرایی، زیست عفیفانه، حجاف و عفاف و مشارکت در امور مختلف جامعه است.

 

منبع:خبرآنلاین

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *