آذر ۱۶, ۱۴۰۱

با حضور در کمیسیون آموزش مجلس؛ وزیر علوم گزارش۱۰۰روز عملکرد خود را ارائه می دهد

  • آذر ۱۳, ۱۴۰۰

وزیر علوم تحقیقات و فناوری همزمان با ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور در کمیسیون آموزش مجلس، گزارش عملکرد وزارت علوم در ۱۰۰ روز ابتدایی دولت سیزدهم را ارائه می‌دهد.

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه و سه شنبه ۱۴ و ۱۶ آذر ماه جلسه تخصصی دارند که بر این اساس در جلسه فردا، اعضای کمیسیون به ادامه بررسی طرح اجرای اصل پانزدهم (۱۵) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور) می‌پردازند.

همچنین انتخاب ۸ نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح تأسیس صندوق‌های ذخیره دانشگاهیان وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح نظام قانون‌گذاری، تعیین حدود اختیارات و صلاحیت مراجع وضع قوانین و مقررات در جلسه فردا یکشنبه بررسی و مطرح خواهد شد.

روز سه شنبه ۱۶ آذر همزمان با روز دانشجو، محمد علی زلفی گل در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی حاضر شده و در خصوص اقدامات انجام شده آن وزارت در ۱۰۰ روز ابتدایی دولت سیزدهم گزارش عملکرد ارائه خواهد کرد.

همچنین در این روز رئیس سازمان بسیج اساتید به مناسبت هفته بسیج گزارش اقدامات انجام شده را ارائه خواهد داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *