فروردین ۱۱, ۱۴۰۲
تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب ۱۷ بهمن برگزاری می شود

تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان‌های انقلاب ۱۷ بهمن برگزاری می شود

  • بهمن ۱۵, ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ستاد دانشگاهیان چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر جعفرپور، قائم مقام و مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر عباسی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر مهدیون، مدیر کل تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی و نمایندگان دستگاه‌های دانشگاهی و ستاد وزارت علوم برگزار شد.

رشید جعفرپور ضمن تبریک اعیاد ماه رجب، بیان کرد: مولفه های شکل گیری انقلاب اسلامی عبارتند از رهبری امام خمینی، حضور مردمی، ایدئولوژی اسلامی. تداوم انقلاب اسلامی نیز به این مولفه ها بستگی دارد.

قائم مقام معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در ادامه افزودند؛ گام دوم انقلاب اسلامی با تاکید بر راهبردهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به ویژه راهبردهای علم و فناوری و اخلاق و معنویت افق روشنی برای دانشگاه‌ها گشوده است.

وی افزود: دشمن با راهبردهای مختلف نظامی، اقتصادی و فرهنگی و در سالهای اخیر با جنگ شناختی با انقلاب اسلامی مقابله نموده است اما انقلاب اسلامی با اتکا به خداوند و پشتوانه مردمی تحت هدایت ولایت فقیه توانسته مسیر پرافتخار چهل و چهار ساله را پیموده است و اکنون وظیفه دانشگاهیان جهاد تبیین است که بتوانند این دستاوردها و افتخارات را برای مردم بیان نمایند.

جعفرپور با بیان اینکه امسال هم برنامه تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام و رهبری توسط دانشگاهیان صورت خواهد گرفت افزود: این برنامه با حضور پرشور دانشگاهیان به ویژه دانشجویان در حرم امام‌خمینی در روز ۱۷ بهمن برگزار خواهد شد.

منبع:خبرگزاری مهر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *