فروردین ۶, ۱۴۰۲

افزایش پرداخت کمک‌هزینه سفر فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور

  • شهریور ۲۴, ۱۴۰۱

افزایش پرداخت کمک‌هزینه سفر فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی در شورای بورس دانشگاه علوم پزشکی تهران مصوب شد.

 به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، نود و پنجمین نشست شورای بورس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر پیشنهادهای متمم دستورالعمل‌های توانمندسازی بین‌المللی نیروی انسانی، از جمله فرصت مطالعاتی، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی و همچنین بررسی درخواست سفرهای برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور، فرصت مطالعاتی خارج از کشور و مأموریت آموزشی داخل کشور برگزار شد.

در ابتدا گزارش سفر برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور همکاران معاونت آموزشی دانشگاه و عضویت دانشگاه علوم پزشکی تهران در Association of Academic Health Centers international و شرکت هیاتی از نمایندگان دانشگاه در نشست منطقه‌ای این انجمن توسط دکتر علامه تشریح شد.

این انجمن از برجسته‌ترین مراجع علمی تخصصی در زمینه فعالیت مراکز آموزش علوم پزشکی (در هر سه حوزه آموزشی، پژوهشی و درمانی) در سطح بین‌الملل است.

در ادامه نشست بررسی پیشنهاد متمم دستورالعمل‌های فرصت مطالعاتی، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی، گزارش پیگیری مصوبات شورای قبلی، گزارش وضعیت بازگشت به محل خدمت تعدادی از فرصت‌های مطالعاتی و مأموریت‌های خارج از کشور، بررسی درخواست فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور، مأموریت‌های آموزشی خارج از کشور، سفرهای برنامه‌ریزی‌شده خارج از کشور، مأموریت‌های آموزشی داخل کشور و یک مورد درخواست فرصت مطالعاتی ۶ ماهه دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

اعضای شورای بورس دانشگاه پس از انجام بررسی‌های لازم با برخی از درخواست‌های مطرح شده موافقت خود را اعلام کردند.

توضیح اینکه، در طرح پیشنهادهای متمم دستورالعمل‌های توانمندسازی بین‌المللی نیروی انسانی، افزایش پرداخت کمک‌هزینه سفر فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور، شرکت و ارائه مقاله در کنگره‌های خارج از کشور و فرصت مطالعاتی دانشجویی مورد تصویب قرار گرفت که جزئیات آن توسط معاونت بین‌الملل دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *