آذر ۱۳, ۱۴۰۱

مهلت ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد تمدید شد

  • اسفند ۲۸, ۱۴۰۰

سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد خبر داد و اعلام کرد: داوطلبان این دوره ها، می توانند از ۱۴ فروردین تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ برای ثبت نام اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ (نوبت اول) خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است؛

به اطلاع متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۴۰۱ (نوبت اول) می‌رساند، با توجه به تعطیلات پیش رو و به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند از روز یکشنبه مورخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ لغایت روز شنبه ۲۰ فروردین نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *