آذر ۱۳, ۱۴۰۱

آغاز آزمون های جامع علوم پزشکی برای ۱۱ هزار دانشجو از امروز

  • شهریور ۱۸, ۱۴۰۰

آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی پزشکی، علوم پایه دندانپزشکی، جامع داروسازی در در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ شهریور با حضور ۱۱ هزار دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شوند.

بر اساس آمار در پنجاه و چهارمین دوره آزمون علوم پایه دندانپزشکی تعداد ۲ هزار و ۵۰ نفر، در سومین دوره آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) تعداد ۸۵۰ نفر، در شصت و چهارمین دوره آزمون علوم پایه پزشکی تعداد ۵ هزار و ۳۴۹ نفر، در شصت و هفتمین دوره آزمون پیش کارورزی پزشکی تعداد ۲ هزار و ۹۵۵ نفر و در مجموع تعداد ۱۱ هزار و ۲۰۴ نفر شرکت می کنند.

آزمون پیش کارورزی برای دانشجویان پزشکی صبح امروز پنجشنبه ۱۸ شهریور برگزار شده است.

آزمون علوم پایه پزشکی برای دانشجویان پزشکی ساعت ۱۴ بعدازظهر امروز ۱۸ شهریور برگزار می شود.

همچنین آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) صبح روز جمعه ۱۹ شهریور و آزمون علوم پایه دندانپزشکی بعداز ظهر روز جمعه ۱۹ شهریور ساعت ۱۴ بعدازظهر برگزار می شود.

دانشجویان داخل کشور و داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند از ۱۷ مرداد تا ۱۰ فرصت داشتند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

با توجه به شرایط حاد کرونا و محدودیت های تردد بین شهری در برخی استان های کشور این امکان فراهم شد که دانشجویان بتوانند در حوزه های امتحانی محل سکونت خود در آزمون شرکت کنند.

این آزمون ها بنابر امکانات دانشگاه به صورت الکترونیک و یا کاغذی و با رعایت پروتکل های بهداشتی لازم در سطح دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *