آذر ۶, ۱۴۰۱

باحکم زلفی گل؛ مشاور وزیر علوم و سرپرست دفتر وزارتی منصوب شد

  • شهریور ۱۷, ۱۴۰۰

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی را منصوب کرد.

به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی؛ علی شمسی‌پور را به عنوان مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است؛

نظر به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن هماهنگی با اینجانب در تمشیت و پیشبرد امور و کمک به دستیابی به اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های این وزارت، هماهنگی و همکاری بایسته را مبذول نمائید.

امید است با توکل به خداوند سبحان و تلاش‌های جنابعالی و همکاران محترم، اهداف و سیاست‌های این وزارت در زمینه راهبری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری بر پایه قوانین و سیاست‌های دولت محترم و در چارچوب برنامه‌های ارائه‌شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی تحقق یابد. توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است؛ علی شمسی‌پور متولد سال ۱۳۵۷ و عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است که مشاور رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در امور نخبگان، عضویت در شورای برنامه‌های علمی دانشگاه آزاد استان تهران، دبیر کمیسیون علم و فناوری مجمع عالی بسیج، مدیرکل دفتر ترویج و گفتمان سازی نقشه جامع علمی کشور- شورای عالی انقلاب فرهنگی، مشاور ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور را در کارنامه کاری و اجرایی خود دارد.

شایان ذکر است؛ پیش از این دکتر مسعود شمس‌بخش مسئولیت مدیرکلی دفتر وزارتی را بر عهده داشت که وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نامه‌ای ضمن قبول استعفای وی از زحمات و تلاش‌های ایشان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

در نامه دکتر زلفی‌گل خطاب به دکتر شمس‌بخش آمده است؛ ضمن قدردانی از زحمات شما در دوره تصدی “مشاورت وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی” بدین وسیله با استعفای جناب‌عالی موافقت می‌شود.

بی‌شک تلاش و عزم صادقانه چندین ساله شما در عرصه برنامه‌ریزی و مدیریت نظام آموزش عالی کشور مورد نظر جمع فرهیخت ه جامعه است و مشمول اجر اخروی نزد ایزد متعال خواهد بود. استمرار عزت و توفیقات جناب عالی را در خدمت به پیشبرد اهداف آموزش عالی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *