فروردین ۲, ۱۴۰۲
۱۲۴ مساله و نیاز فناورانه با استفاده از ظرفیت‌های دانشی پاسخ داده می‌شود

۱۲۴ مساله و نیاز فناورانه با استفاده از ظرفیت‌های دانشی پاسخ داده می‌شود

  • اسفند ۱, ۱۴۰۱

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، «نخستین رویداد نمایشگاهی مساله محور سازمان اقتصادی کوثر با تاکید بر اقتصاد مقاومتی» با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ۲ تا ۵ اسفندماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

رویداد نمایشگاهی مساله محور سازمان اقتصادی کوثر با اعلام حضور و آمادگی بیش از ۲۰۰ شرکت دانش‏بنیان و فناور در تاریخ ۲ تا ۵ اسفند با هدف رفع نیاز‌های فناورانه و نوآورانه خود از یک سو و حمایت از جوانان، نخبگان و شرکت‏های فناور و دانش‏بنیان از سوی دیگر برگزار خواهد شد.

سازمان اقتصادی کوثر، یک بنگاه اقتصادی با حدود ۴ دهه فعالیت و دارای بیش از ۴۰ شرکت فعال در حوزه‌های کشاورزی، معادن، صنایع، خدمات مالی و سرمایه‌گذاری، برق، انرژی، عمران و ساختمان است.

در این رویداد نمایشگاهی با حضور همه شرکت‏های تابعه سازمان اقتصادی کوثر، ۱۲۴ مساله و نیاز فناورانه از این شرکت‏ها ارائه خواهد شد. همه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، شرکت‏های فناور و دانش‏بنیان فعال در حوزه‏های ذکر شده دعوت می‌شود در این رویداد شرکت کرده و طرح‏های خود را پس از رویداد در سایت رویداد بارگزاری کنند.

مشارکت در این نمایشگاه مزایایی، چون امکان مذاکره حضوری با شرکت متقاضی در حین رویداد (ظرفیت محدود با اولویت زمان ثبت‏نام)، خرید محصول و خدمات، سرمایه‌گذاری توسعه فناوری، سرمایه‌‏گذاری توسعه و تجاری سازی محصول و گرنت شتاب‏دهی توسعه ایده‌‏های فناورانه و نوآورانه (در بستر شتاب‏دهنده رویاک) را برای مشارکت‌کنندگان دارد.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *