آذر ۱۳, ۱۴۰۱

با حکم وزیر علوم؛ سرپرستان دانشگاه‌های ارومیه و جیرفت منصوب شدند

  • آبان ۲۹, ۱۴۰۰
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی احکامی جداگانه، دکتر «احمد علیجانپور» را به عنوان سرپرست دانشگاه‌ ارومیه و دکتر «حسین شکفته» را به عنوان سرپرست «دانشگاه جیرفت» منصوب کرد.

 در این احکام خطاب به سرپرستان منصوب شده آمده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش-محور، پژوهش آموزش-محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر رحیم حب‌نقی رئیس سابق دانشگاه ارومیه و دکتر مرتضی مختاری رئیس سابق دانشگاه جیرفت، در مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

دکتر علیجانپور دارای دکترای جنگلداری، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه ارومیه است که معاونت اداری، مالی و ریاست دانشکده منابع طبیعی این دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارد.

دکتر شکفته نیز دارای دکترای تخصصی علوم خاک، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه جیرفت است که پیش از این معاون آموزشی و پژوهشی این دانشگاه نیز بوده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *