فروردین ۴, ۱۴۰۲
رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی: شهریه کلاس‌های آموزش مجازی موسسات کنکور و زبان باید ۲۰ درصد کمتر از شهریه کلاس‌های حضوری باشد.

رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی: شهریه کلاس‌های آموزش مجازی موسسات کنکور و زبان باید ۲۰ درصد کمتر از شهریه کلاس‌های حضوری باشد.

  • اسفند ۲۴, ۱۴۰۱

رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی درباره شهریه موسسات آموزشی گفت:شهریه کلاس‌های آموزش مجازی موسسات کنکور و زبان باید ۲۰ درصد کمتر از شهریه کلاس‌های حضوری باشد.

به گزارش بازار، محمودزاده درباره شهریه موسسات آموزشی گفت: متناسب با عملکرد، موسسات کنکور و زبان اجازه دارند تا قبل از نهایی شدن الگوی شهریه، به طور علی الحساب ۲۰ درصد به شهریه سه ماه اول سال آینده اضافه کنند و شهریه کلاس‌های آموزش مجازی باید ۲۰ درصد کمتر از شهریه کلاس‌های حضوری باشد. رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی در ادامه به خانواده‌ها توصیه کرد قبل از ثبت نام دانش آموز، مراکز و موسسات آموزشی مجاز را در سامانه mosharekatha.ir مشاهده کنند و از اول خرداد با ورود به این سامانه از الگوی شهریه اعلامی برای هر موسسه مطلع شوند.

محمودزاده درباره نظارت بر مراکز آموزشی گفت: تاکنون ۵۲۶ آموزشگاه از بیست هزار موسسه سراسر کشور غیرمجاز شناسایی شده اند و به ۱۹۰ آموزشگاه اخطار داده شده است و فعالیت ۳۹ آموزشگاه متوقف شده و ۲۲ موسسه نیز پلمب شده اند.

رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی درباره تراکم کلاس‌های آموزشی نیز تصریح کرد: تراکم برای کلاس‌ها در سه سطح برخوردار، نیمه برخوردار و کم برخوردار مشخص شده است که در سطح برخودار حداکثر ۱۶ دانش آموز باید در یک کلاس حضور داشته باشند و به ازای هر فرد اضافی، از شهریه دانش آموز کسر می‌شود و اگر تراکم دانش آموزان کمتر از ۱۶ نفر باشد نیز شهریه بیشتری از فراگیران دریافت خواهد شد.

 

منبع:غیردولتی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *