فروردین ۶, ۱۴۰۲
بازنگری آیین نامه‌ها در راستای حمایت از استعداد‌های درخشان

بازنگری آیین نامه‌ها در راستای حمایت از استعداد‌های درخشان

  • اسفند ۲۳, ۱۴۰۱

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد گفت: باید آیین نامه ها در راستای حمایت از استعدادهای درخشان و تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه بازنگری و به روز رسانی شوند.

هفتاد و پنجمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر معصومه طباطبائی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حامد حسن‌پور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد علی‌اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و اعضای حقیقی و حقوقی شورا برگزار شد.

رنجبر در این جلسه با تأکید بر حمایت از دانشجویان توانمند، تربیت دانشجویان فناور و حفظ سرمایه‌های انسانی گفت: باید آیین نامه ها در راستای حمایت از استعدادهای درخشان و تحقق سند تحول و تعالی دانشگاه بازنگری و به روز رسانی شوند.

حسن پور، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است تا زمینه های حمایت از استعدادها و نیز تبدیل ایده های خلاقانه دانشجویان به کسب و کارهای دانش بنیان را فراهم کند.

در ادامه این جلسه پرونده برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی که متقاضی استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون در مقطع بالاتر و تحصیل همزمان در دو رشته بودند، بررسی و مورد تایید قرار گرفتند.

پرونده سایر متقاضیان استفاده از امتیاز پذیرش بدون آزمون در مقطع بالاتر نیز بررسی و با پذیرش حائزین شرایط موافقت شد.

همچنین در این جلسه دستورالعمل دستیاری تخصصی دانشجویی به منظور استفاده حداکثری از استعدادهای دانشجویان و انجام خدمات تخصصی مورد موافقت قرار گرفت.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *