فروردین ۶, ۱۴۰۲
نحوه فعالیت کنسولی دانشجویان خارجی دانشگاه خوارزمی تا نوروز ۱۴۰۲

نحوه فعالیت کنسولی دانشجویان خارجی دانشگاه خوارزمی تا نوروز ۱۴۰۲

  • بهمن ۲۴, ۱۴۰۱

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اداره جذب دانشجویان خارجی مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: براساس بخشنامه مورخ ۹ بهمن ۱۴۰۱ صادره از سوی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در خصوص ارسال درخواست‌های کنسولی دانشجویان اتباع با توجه به تعطیلات نوروزی و جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در ارایه خدمات کنسولی به دانشجویان بین الملل و تطبیق تقویم فرآیند رسیدگی، موارد زیر به اطلاع دانشجویان اتباع شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی می‌رسد:

برای دانشجویانی که درخواست خروج و مراجعت داشته و قصدشان خروج پیش از تعطیلات نوروزی است و مشکل اقامتی ندارند، مهلت تحویل مدارک تا روز چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ تعیین و اعلام می‌شود.

در صورتی که دانشجویان به دلیل نزدیکی اتمام تاریخ اقامت، درخواست خروج و مراجعت دارند، قبل از ارسال درخواست خروجی، باید مشکل اقامتی خود را حل کنند، بنابراین لازم هست ۱۰ روز پیش از این تاریخ (تا ۱۴۰۱.۱۱.۲۳) برای ارسال پرونده‌های تجدید اقامت خود اقدام کنند.

بدیهی است پس از تاریخ‌های درج شده، پرونده‌های درخواست اقامت و خروج و مراجعت تحویل گرفته می‌شود، اما تعهدی برای اقدامات کنسولی تا قبل از پایان سال داده نخواهد شد.

دانشجویان بین الملل دانشگاه خوارزمی برای ارسال درخواست‌های خود تعجیل کرده و مطلع باشند که در صورت گذر از تاریخ‌های فوق الذکر، پروانه اقامت آن‌ها برای سال بعد صادر خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال پرونده‌های عادی و جاری دانشجویان بین الملل – که درخواست عاجلی برای انجام خدمات کنسولی ندارند، روز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ است.

ارایه خدمات کنسولی به دانشجویان بین الملل، صرفاً از طریق نماینده دانشگاه، انجام می‌پذیرد؛ لذا از مراجعه به سازمان امور دانشجویان اکیداً خودداری شود.

 

منبع:خبرگزاری دنشجو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *