فروردین ۴, ۱۴۰۲
اعلام شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی

اعلام شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجوی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی

  • بهمن ۲۰, ۱۴۰۱

به گزارش دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرده است که برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از بین دانشجویان استعداد درخشان برای دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

 

این دانشگاه اعلام کرده که به استناد آیین‌نامه‌ “پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی‌ارشد” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعداد درخشان دانشگاه، از بین دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲در مقطع کارشناسی‌ارشد تعداد محدودی می‌پذیرد.

 

​​​​​متقاضیان می‌توانند پس از مطالعه کامل فایل فراخوان، تا آخر وقت فردا جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۲۱  به سامانه جامع آموزشی دانشگاه شهید بهشتی به نشانی https://golestan.sbu.ac.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

 

مبلغ ثبت‌نام در این فراخوان ۱/۹۵۰/۰۰۰ ریال بوده و این مبلغ تنها از طریق سامانه گلستان قابل پرداخت است.

 

دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرده که شرکت در این آزمون هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نمی‌کند و مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام نکرده باشند بررسی نمی‌شود.

 

جزئیات مربوط به ثبت نام و رشته/ گرایش‌های مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دانشگاه شهید بهشتی در این لینک قابل مشاهده است.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *