فروردین ۲, ۱۴۰۲
وزارت علوم پیگیر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری است

وزارت علوم پیگیر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری است

  • بهمن ۱۸, ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی زلفی گل شامگاه دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان به میزبانی دفتر امام جمعه سمنان ضمن اشاره به اولویت‌های وزارت علوم، تاکید کرد: این وزارتخانه پیگیر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری برای حمایت از تولید علم و ثروت در کشور است.

وی با بیان اینکه موضوع امکانات و خوابگاه دانشجویان از دیگر اقداماتی است که وزارتخانه نیز بر آن تاکید دارد، افزود: خوشبختانه در این شاخص اتفاقات بسیار خوبی در استان سمنان رخ داده است.

وزیر علوم با بیان اینکه دانشگاه‌های استان سمنان از بابت اعتبارات و بودجه هم جایگاه خوبی دارند، گفت: چندین طرح مهم دانشگاهی، علمی و به خصوص رفاهی، خوابگاهی در دانشگاه‌های استان طی سال‌های اخیر رقم خورده که نشان از وضعیت خوب دانشگاه‌های استان دارد.

زلفی گل با اشاره به حوادث اخیر، افزود: خوشبختانه مدیریت خوبی در استان سمنان و دانشگاه‌ها شد تا جایی که در دانشگاه‌های این استان طی آشوب‌های اخیر، کمترین میزان مشکلات را شاهد بودیم که جای تقدیر دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، زلفی گل شامگاه گذشته وارد سمنان شد. گفتنی است در خصوص این سفر هیچ اطلاع رسانی از قبل صورت نگرفته بود و حتی برنامه سفر وزیر علوم هم از سوی مسئولان اعلام نشد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *