فروردین ۲, ۱۴۰۲
ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی تا ۱۹ بهمن

ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی تا ۱۹ بهمن

  • بهمن ۱۷, ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، باتوجه به اعلام نتایج پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ در پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org، پذیرفته‌شدگان می‌بایست جهت ثبت نام و انتخاب واحد تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۹ بهمن‌ماه جهت ثبت نام و انتخاب واحد ابتدا به سامانه جامع آموزشی هم‌آوا به آدرس www.edu.uast.ac.ir مراجعه و ضمن مطالعه راهنمای ثبت نام نسبت به بارگذاری مدارک به صورت غیرحضوری اقدام کنند. سپس با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و اعلام شده به مرکز آموزشی قبولی مراجعه نمایند.

پذیرفته‌شدگان موظف هستند در زمان بارگذاری مدارک در سامانه هم‌آوا، تمامی اطلاعات شناسنامه‌ای و سوابق تحصیلی موجود در سامانه خود را به دقت بررسی و در صورت وجود هرگونه مغایرت، در زمان ثبت‌نام حضوری، مراتب را به مرکز آموزشی اطلاع دهند. در صورت عدم اصلاح، مسئولیت آن بر عهده پذیرفته‌شده بوده لذا ضروری است پذیرفته‌شدگان در بررسی، اعلام و اصلاح موضوع دقت کنند.

پذیرفته‌شدگان می‌بایست در مقطع کاردانی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ از مقطع متوسطه و در مقطع کارشناسی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ از مقطع کاردانی دانش‌آموخته شده باشند، در غیر این صورت مجاز به ثبت‌نام در مرکز آموزشی محل قبولی نیستند و امور مربوط به تاییدیه تحصیلی پذیرفته شدگان، می‌بایست حداکثر تا قبل از شروع امتحانات نیم‌سال اول تحصیلی انجام شود.

منبع:خبرگزاری مهر

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *