فروردین ۱۱, ۱۴۰۲
لزوم هم‌افزایی با خیّرین جهت بهبود محیط‌های دانشجویی و فرهنگی

لزوم هم‌افزایی با خیّرین جهت بهبود محیط‌های دانشجویی و فرهنگی

  • بهمن ۱۶, ۱۴۰۱

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از وزارت بهداشت، در راستای هماهنگی و تسهیل مشارکت‌های مردمی و خیّرین به منظور ارتقای نظام سلامت، نشست هم افزایی معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب ۱۰ کشور با نمایندگان مجمع خیّرین سلامت کشور همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، با مدیریت اداره کل سازمان‌های مردم نهاد و خیّرین سلامت در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.

محمدجواد حیدری پور، مدیرکل سازمان‌های مردم نهاد و خیّرین سلامت در نشست هم افزایی معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب ۱۰ کشور، ضمن تشریح برخی از اقدامات و برنامه‌های حوزه اجتماعی و خیرین وزارت بهداشت، در راستای جلب و جذب مشارکت‌های مردمی، خیّرین و مسئولیت پذیری بنگاه‌های اقتصادی، بر هم افزایی در راستای بهبود محیط‌های دانشجویی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی آنها، تاکید کرد.

در این جلسه که با هم اندیشی معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی و نمایندگان امور مشارکت‌های اجتماعی و خیّرین دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد، موضوعات مورد نظر از جمله بسترسازی حضور فعالانه خیّرین و نیک اندیشان در پویش ملی سخاوت که به دعوت از خیّرین در زمینه ساخت خوابگاه‌های دانشجویی می‌پردازد، بررسی شد.

همچنین درباره دیگر برنامه ها، از جمله حضور فعالان امور جهادی و خیریه دانشجویی در ساختار شورای مشارکت‌های امور جوانان مجمع خیّرین سلامت استان تهران، بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست، مهندس رضا محمودی، مشاور وزیر بهداشت در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیّرین و مشارکت‌های مردمی، دکتر حمیدرضا اشراقی، مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، سیدمحمد طباطبایی، معاون مشارکت‌های اجتماعی مجمع خیّرین سلامت کشور و اعضای هیات مدیره مجمع خیّرین سلامت استان تهران، حضور داشتند.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *