فروردین ۱۱, ۱۴۰۲
داوطلبان ازمون سراسري فريب شبکه هاي مجازي مدعي تقلب را نخورند

داوطلبان ازمون سراسري فريب شبکه هاي مجازي مدعي تقلب را نخورند

  • دی ۲۷, ۱۴۰۱

نشست هماهنگی اجرایی نمایندگان تام‌الاختیار و مسئولان حفاظت آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در سراسر کشور روز دوشنبه ۲۶ دی ماه به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری در ابتدای این جلسه با اشاره به حضور بیش از ۲۳۰۰ مهمان آنلاین در این نشست گفت: حضور پررنگ مسئولان و نمایندگان تام الاختیار از ۲۰۴۰ حوزه اصلی و فرعی برگزاری آزمون سراسری که نشان از همکاران با روحیه انقلابی و دلسوز برای آینده جوانان کشور دارد.

دکتر محمدحسین حاجیلو در خصوص اهمیت صیانت از مخازن آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ نوبت دی ماه گفت: حفاظت از مخازن آزمون و روند اجرایی آن مطابق با دستورالعمل های ابلاغ شده توسط سازمان سنجش به تمام عوامل حفاظتی و اجرایی در سراسر کشور باید با دقت انجام شود که حاصل آن اجرای عدالت آموزشی و شایسته گزینی است.

رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری با اشاره به بسته شدن درب های ورودی حوزه های برگزاری آزمون در ساعت ۷:۳۰صبح و شروع فرایند آزمون نوبت صبح از ساعت ۸ و نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۴:۳۰، درباره روند اجرایی آزمون در هر حوزه امتحانی گفت: بازرسی بدنی با راکت فلزیاب باید به دقت اجرا شود و ورود هر نوع وسیله الکترونیک و غیرمجاز از درب ورودی ممنوع است و تمام حوزه های سراسر کشور به دستگاه آشکارساز مجهز شده است.

قائم مقام رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمامی عوامل اجرایی آزمون سراسری در شهرستان‌های کشور، سازمان‌ها، نهادهای نظارتی، و اجرایی مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت اطلاعات، وزارت راه و شهرسازی، قوه قضائیه، نهادهای امنیتی، سپاه، نیروی انتظامی، دانشگاه‌ها، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان اورژانس کشور و …. که در این امر خطیر همگام و همراه هستند تشکر و قدردانی کرد.

در خاتمه این نشست رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری خاطرنشان کرد: اقدامات شبکه های مدعی تقلب در فضای مجازی توسط نهادهای  امنیتی و اطلاعاتی رصد می شود و سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان عزیز و خانواده های فهیم آنان انتظار دارد فریب افراد کلاهبردار و شبکه های متخلف مدعی تقلب در فضای مجازی را نخورند .

وی تاکید کرد: این سازمان همانند قبل راه هرگونه خدشه و شبهه را بسته است تا آزمون در امنیت و سلامت کامل برگزار شود و طبعا در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم آزمون های سراسری بطور قاطع با هرگونه تخلف مطابق قوانین برخورد می کند.

 

منبع:سازمان سنجش

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *