فروردین ۱۲, ۱۴۰۲

جزئیات نحوه ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

  • شهریور ۱۲, ۱۴۰۱

محسن حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک به تمام پذیرفته شدگان گفت: ثبت نام اولیه برای پذیرفته‌شدگان این دوره برای نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به صورت غیرحضوری بوده و پذیرفته‌شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: https://reg.pnu.ac.ir  از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

وی یادآور شد: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌شود) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

وی با اشاره به مدارک لازم برای ثبت نام اظهار داشت: پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک؛ تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)،عکس رنگی با زمینه روشن ،مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)، تصویر مدرک کارشناسی (برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه شود).

 را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیرحضوری بارگذاری کنند.

محسن حیدری با عنوان اینکه دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند، تاریخ ثبت نام حضوری و ثبت درخواست مهمانی را نیز از ۱۳ لغایت ۱۸ شهریورماه اعلام کرد.

وی در پایان اظهار داشت: تمام دانشجویان از ۱۴ لغایت ۱۹ شهریورماه فرصت دارند نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *