فروردین ۳, ۱۴۰۲

نرخ غذای دانشجویی از اول مهرماه تغییر می کند

  • مرداد ۵, ۱۴۰۱

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: قیمت غذای دانشجویی مهرماه تغییر خواهد کرد و جلسه هیات امنای صندوق ۱۶ شهریورماه برگزار شده و دراین جلسه قیمت غذا برای مهرماه نهایی می شود.

مسعود گنجی درباره تغییر قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید گفت: قیمت غذای دانشجویی در حال حاضر به این شرح است: صبحانه هزار و ۶۰۰ تومان، ناهار و شام کم هزینه ۲ هزار و ۱۰۰ تومان، ناهار و شام متوسط هزینه سه هزار تومان، ناهار و شام پرهزینه سه هزار و ۵۰۰ تومان، حداقل و حداکثر مبلغ غذای دانشجویان شاغل به تحصیل در سنوات غیر مجاز ۶ هزار و ۸۰۰ تا ۹ هزار و ۶۰۰ تومان است.

وی درباره هزینه غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید گفت: تا زمانی که هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ پیشنهاد شده را تأیید نکنند، همه گمانه زنی خواهد بود برای همین بعد از تأیید و تصویب هیأت امنای صندوق اعلام می‌شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ جلسه هیأت امنای صندوق برگزارمی شود و در این جلسه ۳ پیشنهاد مربوط به قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید ارائه می‌دهیم و سپس در آن جلسه در خصوص موضوع مذکور تصمیم گیری می‌شود و پس از تصویب به دانشگاه‌ها برای اجرا ابلاغ می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بدین ترتیب نرخ ها از مهرماه تغییر می کند، افزود: سعی ما بر این است که سهم دانشجو برای پرداخت غذا را به زیر ۱۰ درصد برسانیم.

چندی پیش شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران از گرانی سه برابری وعده غذایی دانشجویی خبر داده بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *