فروردین ۶, ۱۴۰۲

سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب شد

  • تیر ۲۹, ۱۴۰۱

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه خوارزمی را منصوب کرد.

 به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی علی حسن بیگی را به عنوان سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب کرد.

متن حکم انتصاب دکتر حسن بیگی به شرح ذیل است:

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش – محور، پژوهش آموزش- محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند” دانشگاه اسلامی” به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های «عزیزالله حبیبی» رئیس سابق دانشگاه خوارزمی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

علی حسن بیگی (متولد ۱۳۵۵_ زاده آشتیان) دانش‌آموخته رشته فیزیک پلاسما، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با مرتبه دانشیار است که از وی دو عنوان کتاب در زمینه فیزیک مکانیک و مکانیک کلاسیک و حدود ۶۰ مقاله در ISI و ۲۵ مقاله علمی و پژوهشی و ارائه شده در کنفرانس‌های ملی منتشر شده است. وی همچنین معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده فیزیک دانشگاه خوارزمی و پژوهشکده پلاسما را در کارنامه کاری خود دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *