تیر ۷, ۱۴۰۱

سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

  • فروردین ۲۳, ۱۴۰۱

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی، سیدامیر محجوب را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سیدامیر محجوب را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای سیدامیر محجوب

با سلام

با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مشاور اینجانب و رئیس محترم مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره کل روابط عمومی دانشگاه» منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره‌گیری از ظرفیت های معنوی و مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه، در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، حفظ کیان دانشگاه، ارتقای علمی و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی اهتمام ورزید.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

محمدمهدی طهرانچی

سیدامیر محجوب در حال حاضر به عنوان سرپرست باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول فعالیت است.

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه‌ای جداگانه، ضمن قبول درخواست مأموریت آقای رضا همدانچی مدیرکل سابق روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به بانک سپه، از زحمات و تلاش های وی در زمان مسئولیت در دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.