آذر ۱۳, ۱۴۰۱

دفترچه اصلاح شد؛ اعلام رشته‌های جدید برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

  • شهریور ۲, ۱۴۰۰

رشته محل‌های جدید و اصلاحات دوره‌ های «مهندسی فناوری»، «کارشناسی حرفه‌ای»، «کاردانی فنی» و «کاردانی حرفه‌ای» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اعلام شد.

رشته محل‌های جدید و اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش این دوره‌ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی و به منظور مساعدت برای ثبت‌نام متقاضیانی‌که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه ۷ شهریورماه تمدید شد.

علاقمندان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای و مندرجات اصلاحات دفترچه به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۷ شهریور نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

اصلاحات و جداول رشته محل‌های جدید کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش درج شده است.

همچنین رشته محل‌های جدید و اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش این دوره‌ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ و به‌منظور مساعدت برای ثبت‌نام متقاضیانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، مقرر شد مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه ۷ شهریور تمدید شود.

علاقمندان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای و مندرجات اصلاحات دفترچه به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۷ شهریور نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

اصلاحات و جداول رشته محل‌های جدید دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع مهرماه سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش درج شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *