آذر ۱۳, ۱۴۰۱

دانشگاه الزهرا پژوهشگر پسا دکتری جذب می کند

  • مرداد ۱۱, ۱۴۰۰

دانشگاه الزهرا (س) برای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، پژوهشگر پسادکتری جذب می کند.

دانشگاه الزهرا (س) در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور، اقدام به جذب پژوهشگر پسادکتری می کند.

متقاضیان خانم و آقا واجد شرایط می‌توانند درخواست‌های خود را تا پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ به پست الکترونیک l.mashhodi@alzahra.ac.ir ارسال کنند.

شرایط پذیرش به شرح زیر است:

داشتن مدرک دکتری متناسب با پژوهش مورد تقاضا و استاد میزبان از یکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی داخل یا خارج از کشور که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد و بیش از سه سال از تاریخ اخذ مدرک نگذشته باشد.

(مدت زمان دوره ضرورت وظیفه عمومی به این مدت اضافه می‌شود. ضمناً در صورت داشتن سابقه کار پژوهشی و فناوری مرتبط این مدت تا ۵ سال قابل افزایش است.)

نداشتن مشکل نظام وظیفه برای داوطلبین ذکور

برخورداری از صلاحیت‌های عمومی و عدم ممانعت قانونی ورود به آموزش عالی

داشتن حداقل دو توصیه نامه صلاحیت انجام پژوهش در دوره از استادان راهنما و مشاور رساله دکتری و یا کارشناسی ارشد

رشته‌های علوم انسانی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی پژوهشی در دوره دکتری که یکی از آنها در مجلات JCR با نمایه WOS یا Scopus منتشر شده‌باشد.

رشته‌های علوم پایه و فنی مهندسی: داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی پژوهشی در دوره دکتری که در مجلات JCR با نمایه WOS منتشر شده‌باشد.

داشتن پویایی لازم در زمان دانش آموختگی دوره دکتری مانند انتشار مقالات به تعداد سال‌های دانش آموختگی ثبت اختراع و یا طرح ارتباط با صنعت و جامعه معتبر می‌تواند جانشین مقاله شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *