آذر ۱۶, ۱۴۰۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از دو بال فرهنگی و علمی است

اقبال مردمی کلید واژه حیات دانشگاه آزاد اسلامی است/دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت نیروی عاقله کشور فعالیت های مؤثری انجام داده است

  • اسفند ۲۷, ۱۳۹۹

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از دو بال فرهنگی و علمی است که در تربیت نیروی عاقله کشور فعالیت های مؤثری انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد قم، هیأت رئیسه و مدیران گروه دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر طهرانچی در این دیدار گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود انقلاب اسلامی مجموعه بی نظیری است که در جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از دو بال فرهنگی و علمی است، اظهار داشت: این دانشگاه در تربیت نیروی عاقله کشور فعالیت های مؤثری انجام داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به جایگاه این دانشگاه در تولید مقالات دانشگاهی اشاره و تصریح کرد: مقالات دانشگاهی یک برون داد علمی است که می تواند منجر به جریان دانش شود.

دکتر طهرانچی با اشاره به شکل گیری سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: سراهای نوآوری با هدف اشتغال دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه اقبال مردمی کلید واژه حیات دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: با ایجاد سراهای نوآوری و بستر سازی برای اشتغال جوانان می توانیم شاهد حضور حداکثری دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی باشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *